See other templatesSee other templates
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: wypróbowane tony zniewalania drewna prawej jakości

wypróbowane tony zniewalania drewna prawej jakości 2 years 5 months ago #8850


  • Posts:1
  • uhazud's Avatar
  • uhazud
  • New Member
  • OFFLINE
  • Karma: 0
Naszą dumą jest jakość, naszym celem zadowolenie Klientów. Potrzeba wiele czasu, pracy oraz zaangażowania, by w pełni poznać i umiejętnie wykorzystać walory i właściwości jakie daje nam drewno. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z użyciem najnowszych technologii pozwalają na dostarczanie Państwu doskonałych produktów, podkreślających naturalne piękno i moc drewna. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca i wytworzone produkty spełniały Państwa oczekiwania i podążały wraz ze zmieniającymi się trendami i potrzebami. Dzięki temu nasza oferta cieszy się uznaniem zarówno w Polsce jak i całej Europie. Tartak Michalski to firma z bogatą tradycją i ponad pięćdziesięcioletnią historią. tartak słupca Założycielem był Stanisław Michalski, który w 1958 roku rozpoczął przecieranie drewna na potrzeby pobliskich mieszkańców i rzemieślników. Początkowo zakład zajmował się głównie produkcją materiałów tartych i konstrukcji dachowych. Z czasem Tartak zyskiwał na znaczeniu i poszerzał zakres działalności. Przełom nastąpił w 1983 roku, kiedy właścicielem został Bogdan Michalski. Łącząc wiedzę i doświadczenie przekazane przez dziadka i ojca z własnym zaangażowaniem i pasją do tworzenia, zaczął rozbudowywać i modernizować zakład. Po dziś dzień nieustannie prowadzone są nowe inwestycje, które pozwalają na ciągłe doskonalenie jakości naszych produktów.

Tartak – zakład, w którym dokonuje się przerobu drewna okrągłego na tarcicę w procesie technologicznym tarcia (inaczej: przecierania), czyli rozpiłowywania za pomocą urządzenia zwanego trakiem. Tarcicę przerabia się na elementy drewniane określonego przeznaczenia (łaty giętarskie, części meblarskie, stolarkę budowlaną, a także fryzy posadzkowe).

O nas TARTAK MICHALSKI ROK 1972 Naszą dumą jest jakość, naszym celem zadowolenie Klientów. Potrzeba wiele czasu, pracy oraz zaangażowania, by w pełni poznać i umiejętnie wykorzystać walory i właściwości jakie daje nam drewno. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z użyciem najnowszych technologii pozwalają na dostarczanie Państwu doskonałych produktów, podkreślających naturalne piękno i moc drewna. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca i wytworzone produkty spełniały Państwa oczekiwania i podążały wraz ze zmieniającymi się trendami i potrzebami. Dzięki temu nasza oferta cieszy się uznaniem zarówno w Polsce jak i całej Europie. Tartak Michalski to firma z bogatą tradycją i ponad pięćdziesięcioletnią historią. Założycielem był Stanisław Michalski, który w 1958 roku rozpoczął przecieranie drewna na potrzeby pobliskich mieszkańców i rzemieślników. Początkowo zakład zajmował się głównie produkcją materiałów tartych i konstrukcji dachowych. Z czasem Tartak zyskiwał na znaczeniu i poszerzał zakres działalności. Przełom nastąpił w 1983 roku, kiedy właścicielem został Bogdan Michalski. Łącząc wiedzę i doświadczenie przekazane przez dziadka i ojca z własnym zaangażowaniem i pasją do tworzenia, zaczął rozbudowywać i modernizować zakład. Po dziś dzień nieustannie prowadzone są nowe inwestycje, które pozwalają na ciągłe doskonalenie jakości naszych produktów.
Naszą dumą jest jakość, naszym celem zadowolenie Klientów. Potrzeba wiele czasu, pracy oraz zaangażowania, by w pełni poznać i umiejętnie wykorzystać walory i właściwości jakie daje nam drewno. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z użyciem najnowszych technologii pozwalają na dostarczanie Państwu doskonałych produktów, podkreślających naturalne piękno i moc drewna. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca i wytworzone produkty spełniały Państwa oczekiwania i podążały wraz ze zmieniającymi się trendami i potrzebami. Dzięki temu nasza oferta cieszy się uznaniem zarówno w Polsce jak i całej Europie.

II Piknik Inspiracji Nad Małym Jeziorakiem 2016-09-13 Piknik odbędzie się 24 września w Amfiteatrze. W programie m.in. kuchnia molekularna, warsztaty tworzenia latawców, eksperymenty, zajęcia… Więcej VI Iławski Półmaraton 2016-08-29 Półmaraton wystartuje 4 września o godz. 11:00. Dzień wcześniej odbędą się wyścigi dla dzieci oraz zawody w marszu nordic walking. Przeprowadzone… Więcej Kabareton 2016 2016-08-17 26 sierpnia na scenie iławskiego Amfiteatru wystąpią dwie popularne grupy kabaretowe - Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Smile. Występy… Więcej Zobacz starsze wiadomości

W ramach jej realizacji „TARTAK” Szymerkowski produkuje swoje wyroby wyłącznie z drewna pochodzącego z lasów, gdzie prowadzona jest racjonalna i zgodna z międzynarodowymi standardami ekologicznymi gospodarka, zapewniająca pełną odnawialność zasobów (poświadczona certyfikatem FSC). Surowiec podlega wstępnej selekcji jakościowej, umożliwiającej jego maksymalne wykorzystanie i zapewnienie wysokiej jakości poszczególnym produkowanym wyrobom.

Szlachetność drewnianej podłogi nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny i ekskluzywny charakter. Chcąc dać Państwu możliwość otoczenia się odrobiną luksusu, nasze podłogi tworzymy z najwyższą starannością. Kupując nasz produkt mają Państwo pewność, że jest to lite drewno przetwarzane od początku do końca pod okiem naszych najlepszych specjalistów. Wyselekcjonowane drewno zapewnia ciepło i trwałość na kilkadziesiąt lat nawet dla najbardziej wymagających. Jesteśmy przekonani, iż nasza jakość znajdzie uznanie każdego Klienta.

Klienci firmy „TARTAK” Szymerkowski mogą zawsze liczyć na indywidualne traktowanie. Pracownicy przedsiębiorstwa służą fachową pomocą w zakresie odpowiedniego dopasowania oferty do oczekiwań poszczególnych odbiorców, zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym.
tartak września
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.111 seconds

Nuestras principales marcas

28,10,0,50,0
230,600,60,2,3000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,0,70,12,0,50,0,1,0,5000
alpezzi
dawn
deiman
dolcezza
dupaoli
espuma
eugenia
marba
nestle
new fantasy
puratos
team
turin
vainillas molina
Volver arriba